За Міжнародною номенклатурою INCI: Lactobacillus / Pumpkin Fruit Ferment Filtrate

 

Біоферменти гарбуза ніжний, але дуже ефективний ексфоліатор від італійського виробника Active Concepts, який отримує протеолітичні біоферменти шляхом ферментації плодів гарбуза за допомогою Lactobacillus lactis  та методів селективної фільтрації. Ферментація дозволяє отримувати біоферменти з усіма перевагами та усунути подразнюючий ефект.

Протеази гарбуза забезпечують:

  • розщеплення білків, відлущування ороговілих клітин та забруднення,
  • вирівнюють колір і тон шкіри,
  • сприяють усуненню гіперпігментації, 
  • покращуюють текстуру, роблять шкіру шовковистою,
  • сприяють поглинанню активних речовин в глибші шари шкіри. 

 

Завдяки своїми властовостям біоферменти гарбуза є чудовою альтернативою альфа-гідроксикислотам (АНА-кислотам), при цьому не викликають подразнень та опіків, як від кислотної ексфоліації. 

 

В яких наших засобах знайти:

 

Дослідження на оновлення клітин

З результатів дослідження на здатність біоферменту гарбуза прискорювати оновлення клітин було визначено, що протеази гарбуза здатні пришвидшити клітинне оновлення порівняно з необробленою шкірою. Фермент гарбуза перевершив показники оновлення шкіри за допомогою гліколевої кислоти (АНА-кислоти). Модифікований фермент гарбуза спричинив зміну пігментації на 97,94% протягом трьох днів у порівнянні з гліколевої кислоти, яка викликала зміну пігментації на 94,40%. 

Повне дослідження ви можете почитати тут.  

 

Дослідження на синтез колагену

За результатами дослідження було виявлено, що протеази гарбуза мають потужну активність для стимулювання синтезу колагену. Збільшення вироблення колагену може призвести до поліпшення стану шкіри та покращення цілісності дермально-епідермального з’єднання, а також покращення матриця каркасу.

Повне дослідження ви можете почитати тут.  

*зверніть увагу, що під час досліджень in vitro 1,0% дози можна порівняти зі 100% у застосуванні. Ця висока дози може пояснити дещо знижену життєздатність та ефективність і просто використовуються для порівняння