Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну та поверненню. Товари, що входять до цього переліку, реалізуються на нашому сайті. До таких товарів відносяться: парфумерно-косметичні вироби, предмети сангігієни. Поставити питання стосовно обміну та повернення можна за тел. : 063-186-00-78

Купити натуральну косметику для догляду за шкірою українського виробництва Пташкін Сад

Умови приймання тари для повторного використання та переробки  

Ми приймаємо тару у будь-якій кількості, але рекомендуємо відправляти від 10 одиниць. Ви можете отримати знижку еквівалентну сумі вартості тари зазначеної у цьому файлі

Фіксовану знижку ми надаємо у випадку, коли тара має товарний вигляд  (тобто не пошкоджена, без сколів, відсутня деформація, подряпини) та відповідає актуальному пакуванню на нашому сайті. 

Ми не нараховуємо знижку, якщо тара була запакована в повітряно-бульбашкову плівку або іншу поліетиленову упаковку. Для безпечного транспортування скляні флакони Ви можете обгорнути в папір або гофрокартон, вільне місце в коробці заповнити папером або паперовим наповнювачем. 

Приймаємо тільки очищену тару від залишків косметики. Тобто тару необхідно помити, висушити та зняти наліпки, їх можете також вкласти до посилки для безпечної утилізації. 

Знижка нараховується по факту перевірки тари після отримання, перед відправленням обов'язково зв'яжіться із нашим менеджером.

Ми беремо на себе відповідальність за усю тару, яку використовуємо, тому ми також приймаємо пластикові флакони та дозатори, які потім здаємо на безпечну утилізацію на сортувальну станцію "Україна без сміття". 

Повернення тари відбувається за рахунок відправникa!

Відправити можна Новою поштою на дані - Київ, відділення 26, ФОП Бетлій Ігор, 066-380-26-88.
Або укрпоштою - Київ, 01014, ФОП Бетлій Ігор, 066-380-26-88.

Також ви завжди можете принести її до нас в магазин за адресою: Київ, вул. Михайла Бойчука 28.

Тару, яку ми не використовуємо повторно, можете також здати самостійно в "Україна без сміття". Обов'язково попередньо ознайомившись з їх правилами прийому вторсировини.

Замовити доглядову косметику для обличчя українського виробництва Ptashkin Sad

Дякуємо за свідомість!