За Міжнародною номенклатурою INCI: Epilobium Fleischeri/Flower/Leaf/Stem Extract

 

Alpaflor® Alp-Sebum це унікальний органічний біоактивний пребіотик для зменшення жирності шкіри та збалансування мікробіома, отриманий з рідкісного льодовикового виду рослини Epilobium fleischeri, культивованої в Альпах для комерційних цілей органічним методом, без використання хімічних речовин (етично) та з урахуванням усіх принципів сталого розвитку.

 

Дія екстракту кіпрея альпійського на шкіру:

  • заспокоює шкіру;
  • збалансовує мікробіом, шляхом пригнічення шкідливих бактерій і стимулювання корисних бактерій шкіри;
  • допомагає вирішити проблему Maskne під час носіння маски;
  • зменшує вироблення шкірного сала, шляхом інгібування ферменту 5-α-редуктази (клінічно доведено);
  • зменшує видімсть пор;
  • забезпечує матовість шкіри;
  • активно діє проти пігментації, робить шкіру помітно чистішою.

 

В яких наших засобах знайти:

 

Має сертифікацію COSMOS, NATRUE

 

Дослідження in vitro на активність регулювання виділення себуму

Пригнічення 5-α-редуктази є найефективнішим біологічним способом зменшення вироблення себуму. Лабораторними дослідженнями оцінювали активність 5α-редуктази шляхом вимірювання рівнів дигідротестостерону (ДГТ), що виробляється фібробластами шкіри людини, інкубованими з тестостероном. Дослідженням було визначено, що супінь пригнічення активності 5α-редуктази залежить від дозування Alpaflor Alp-Sebum, і при використані 0,03% інгібування спостерігалося до 68% порівняно з контролем.

Повне дослідження ви можете почитати тут.   

 

Дослідження in vivo на зміни жирної/проблемної шкіри

Клінічні дослідження було проведено на 21 тестувальниці з використанням крем-гелю, що містить 3% Alpaflor Alp-Sebum двічі на день протягом 56 днів. Вимірювання проводили в день 0 і день 56 і порівнювали з плацебо. Себорегулюючий ефект Alpaflor Alp-Sebum оцінювався шляхом вимірювання зменшення кількості комедонів та вироблення себуму за допомогою Sebutape (вимірювальний прилад для визначення рівня себуму на поверхні шкіри). Через 56 днів тестування спостерігалося зменшення кількості комедонів на 24% і вироблення себуму на 56%. 

Клінічна оцінка (візуальна оцінка дерматологом) зменшення розміру пор спостерігалась у 18% тестувальниць. Близько 90% тестувальниць відчули загальне покращення стану шкіри та оцінили свою шкіру як менш жирну. 

Повне дослідження ви можете почитати тут.

 

Дослідження впливу на виділення себуму кольоровим 3D картуванням

Дослідження було проведено на 23 жінках-тестувальницях з високим рівнем виділення себуму,з використанням крем-гелю, що містить 3% ALPAFLOR® ALP-SEBUM CB протягом 28 днів. Вимірювали рівень себуму за допомогою Sebumeter SM 810 (вимірювальний прилад для визначення рівня себуму) на 30 попередньо визначених ділянках.

Повне дослідження ви можете почитати тут.  

3D картування шкіри обличчя: видиме зменшення себуму на всіх ділянках обличчя з використанням ALPAFLOR® ALP-SEBUM CB

 

Результат вимірювання кількості себуму на різних ділянках обличчя після 4 тижнів використання ALPAFLOR® ALP-SEBUM CB

 

Було визначено, що використання крем-гелю з 3% ALPAFLOR® ALP-SEBUM CB відновлює нормальний баланс рівня себуму зі значним зниженням на анфас (17%) і особливо на лобі (17%) та на бічних щоках (26%), де висипання найбільш поширені.

 

Дослідження впливу на міробіом шкіри

Зразки мікробіому на 1 та 28 день (після використання крем-гелю з 3% ALPAFLOR® ALP-SEBUM CB протягом 28 днів) з п’яти ділянкок на обличчя показали, що ALPAFLOR® ALP-SEBUM CB діє як пребіотична модулююча ключова бактерія для здорового вигляду шкіри. 

Повне дослідження ви можете почитати тут.  

Співвідношення між M. yunnanensis / S. capitis збільшилося щонайменше в 100 разів на лобі та підборідді.

Співвідношення між S. hominis / S. capitis збільшилося щонайменше на 2 поділки в усіх ділянках обличчя, за винятком латеральної щоки.

 

ALPAFLOR® ALP-SEBUM покращує загальний стан шкіри завдяки сильному модулюючому впливу на ключові бактерії на всіх ділянках обличчя, забезпечуючи збалансований мікробіом шкіри обличчя. 

Зменшує ризик розширених пор, запалень шкіри, подразнення та почервоніння шляхом зниження регуляції Staphylococcus capitis, Corynebacterium kroppenstedtii та Corynebacterium tuberculostearicum, особливо на лобі та щоках.

Сприяє самозахисту шкіри від мікробів, захищаючи від росту та колонізації неприємних бактерій шляхом посилення регуляції Staphylococcus epidermidis, Staphylococcus hominis і Micrococcus yunnanensis, особливо на лобі та підборідді.