Комплексний догляд – це щоденна сукупність доглядових ритуалів, спрямованих на очищення, живлення, зволоження, захист шкіри.

 

Філософія комплексного догляду

Усі засоби комплексного (ще можна сказати лінійного) догляду, містять велику кількість активів і розробляються так, щоб доповнювати один одного. Самостійно крем працює добре, а в парі із тоніком – ідеально👌 

 

Наприклад: якщо на сніданок з’їсти жменьку ягід, то організм засвоїть мікроелементи тільки частково. Але якщо додати жири, візьмемо йогурт – вже буде краще. А якщо до цього додати вуглеводи, цільнозернову вівсянку та омега-3 – це вже буде повноцінний раціон з повним обсягом користі.

"Окремо ягоди, йогурт, вівсянка та омега-3 працюють добре. Але в комплексі – ідеально"

 


Коли ти береш наш лінійний догляд. можеш бути певна – усе буде працюватим🙌


 

Догляд у комплексі:

– Сприяє відновленню і зміцненню бар‘єру шкіри уже на етапі очищення;

– Зменшує трансепідермальну втрату вологи, розгладжує дрібні зморшки;

– Не пошкоджує шкіру;

– Живить мікробіом на кожному етапі догляду – це головна оборона;

– Знімає запалювальні процеси;

– Дає шкірі більше ресурсу для покращення, тривалої свіжості і молодості.
 

Перші результати чекай вже за перший цикл відновлення шкіри (від 1-го місяця).

В залежності від стану, віку і потреб шкіри догляд може складатися із мінімальної бази (очищення, тонік, крем) або потребувати додавання більш активних компонентів (очищення, тонік, сироватка, маска, крем)Коли ти на постійній основі доглядаєш за шкірою комплексом від Ptashkin Sad:

– Не потрібно постійно шукати «щось ще». Догляд працює над усіма потребами шкіри і робить це дбайливо. Не через пошкодження, а через регулярну підтримку природніх механізмів шкіри;

– Не потрібно ходити до косметолога на чистки і пілінги;

– Не потрібно доповнювати засобами, які мають сумнівну дію;

– Ви отримуєте збалансований рослинний раціон для шкіри;


 

Філософія наших формул

Формули Ptashkin Sad – це…

 – Живлення шкіри на основі збалансованих засобів з активами рослинного походження: органічні олії, екстакти, гідролати та іноваційні активи.

 – Захист шкіри від агресивних факторів навколишнього середовища та блакитного світла.

–  Запобігання передчасним процесам старіння, завдяки забезпеченню шкіри усіма необхідними мікроелементами: цераміди, фосфоліпіди, омега-З, вітаміни, амінокислоти, антиоксиданти, про, пост та пребіотики.


 

Ми дуже ретельно підбираємо компоненти у наші засоби.

Для нас важливо саме засобами мотивувати шкіру повноцінно функціонувати, оновлюватися, виробляти колаген, еластин і гіалуронову кислоту.

Наша косметика не містить «баластних речовин» – синтетичний консервантів. Зазвичай їх використовують, щоб зробити дешевшу собівартість. Наприклад: у кремах для обличчя ми не використовуємо синтетичні консерванти, а лише рослинні, які є водночас активами і у поєднанні дають потужний антибактеріальний захист.

 

Тонізація:

 

Вона живить, а не просто готує шкіру до нанесення крему

– Вирівнює рівень ph шкіри;

– Знімає залишки проточної води;

– Живить шкіру про-пре та посбіотиками (це зміцнює мікробіоту, яка дає потужний щит від патогенних бактерій запалень та усіх можливих наслідків).

 

Живлення та зволоження:

 

Засоби, які дають повноцінний мастхев раціон шкіри

– У залежності від стану і потреб шкіри можна обрати активний крем, один іх базових або ж поєднувати зранку базовий, а ввечері – активний.

 

Сироватки:

Маски:

Активний догляд:

(Оновлення, глибоке очищення та додаткове живлення)

– Активний догляд  гармонійно доповнює базовий і допомагає досягати кращих результатів. А головне, дає потужну підримку шкірі у збереженні її молодості та ресурсу.

 

Ну і що багато цвірінькати про лінійний догляд, якщо можемо один раз показати результати наших патошок після використання: