За Міжнародною номенклатурою INCI: Lactobacillus/Punica Granatum Fruit Ferment Extract

 

Біоферменти гранату дуже м'який, ефективний ексфоліант італійського виробника Active Concepts, який отримує протеолітичні ферменти шляхом ферментації залишкової м'якоті гранату за допомогою Lactobacillus lactis для посилення косметичного ефекту.

Протеази гранату є джерелом антоціанів та численних мінералів. Містить 15 амінокислот, 6 з яких незамінні, вітаміни С, В6 та В12, які відповідають за здоров'я шкіри, цілісність покривів та яскравість шкіри. 

Дія біоферментів гранату:

  • сприяють ніжному та ефективному відлущуванню ороговілих клітин,
  • зменшують появу тонких ліній та зморшок,
  • покращують проникність шкіри для активних речовин,
  • сприяють активності природних аквапоринів,
  • зміцнюють епідерміс,
  • стимулюють метаболізм шкіри, підтримують потоки та циркуляцію води в шкірі.

 

В яких наших засобах знайти:

 

Дослідження на оновлення клітин

За результатами різних досліджень виробника ферменти гранату пришвидшують клітинне оновлення, показують таку ж ефективність в роботі з пігментацією, як зразок з гліколевою кислотою (АНА-кислоти). Протеази гранату викликали зміну пігментації на 96,5% протягом 5 днів порівняно з позитивним контролем гліколевої кислоти, який викликав зміну пігментації на 97,7%. Таким чином, можна зробити висновок, що при звичайних концентраціях ACB Modified Pomegranate Enzyme PF сприяє оновленню клітин, змінюючи на більш здоровий, яскравий тон шкіри та допомагаючи усунути ознаки старіння.

Повне дослідження ви можете почитати тут.