За Міжнародною номенклатурою INCI: Lactobacillus Ferment & Lactobacillus & Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract

 

Leucidal® SF Complete - це "зелений" консервант нового покоління, широкого спектру дії з ефективністю проти бактерій, дріжджів і цвілі. Він поєднує в собі антибактеріальну силу Leucidal® Liquid SF і протигрибкову силу AMTicide® Coconut, щоб забезпечити ефективний одноетапний захист без саліцилатів.

Leucidal® SF Complete це суміш антимікробних пептидів, які отримують, використовуючи сучасні технології ферментації та біообробкиОдин тип пептидів походить від молочнокислих бактерій Lactobacillus, які здатні виробляти нові антимікробні пептиди, відомі як бактеріоцини, що забезпечують ефективний захист від розмноження бактерій. Інший тип антимікробного пептиду створюють шляхом бродіння Cocos nucifera (Coconut) з Lactobacillus і використовують природні фітосполуки та ліпопептиди кокосового горіха для виробництва нового протигрибкового матеріалу.

Leucidal® SF Complete має 100% натуральне походження, він не токсичний, без ГМО, без етоксилювання, без опромінення, без сульфування, без обробки етиленоксидом та без гідрогенізації.

Leucidal® SF Complete ефективно запобігає росту бактерій і грибків, включаючи дріжджі та цвіль, що робить його ідеальним доповненням до будь-якої рецептури, окрім консервуючих властивостей він додатково забезпечує зволоження та кондиціонування волосся і шкіри.

 

В яких наших засобах знайти:

 

Має сертифікацію COSMOS, ECOCERT

 

Дослідження впливу на зволоження шкіри 

Дослідження проводили з використанням необробленої контрольної, загальної кремової основи та експериментальної з такою ж кремовою основою, що містить 2,0% Leucidal® SF Complete.

Результати дослідження показали, що додавання 2,0% Leucidal® SF Complete покращило рівень вологості на 42,42% через 24 години та на 63,00% через чотири тижні порівняно з необробленим контролем. У порівнянні з базовим кремом Leucidal® SF Complete поліпшене зволоження на 14,38% через 24 години та на 25,00% через чотири тижні (результати досліджень збільшення рівня зволоження зображені на графіку нижче).

 

Порівняльні результати зволоження в цьому дослідженні зображені на графіку нижче.

Детальну інформацію про дослідження Leucidal® SF Complete ви можете почитати тут.