PTASHKIN SAD – український бренд натуральної косметики, створений для свідомого піклування про себе, своє здоров'я та свою планету. 

 

"Тільки  натуральні, веганські,

безпечні й біорозкладні засоби,

які не пошкоджують гідроліпідний

шар шкіри"

 

Ми використовуємо натуральні компоненти косметики, які не просто діють на поверхні шкіри, а і працюють на глибокому рівні та підтримують природні механізми шкіри.

"Косметика тільки одна

з частинок життя – ти повинна

дбати про себе повністю"

 

Наша Мета – щоб кожен, хто користується нашою косметикою, усвідомлював цілісність свого тіла і дбав про нього на всіх рівнях: правильне харчування, підтримка психологічного здоров’я, йога, медитації.

 

Наші продукти – це дивовижне переплетіння формул, які не просто доглядають, а нагадують твоїй шкірі, якою вона може бути. 

 

У виробництві косметики використовуються виключно рослинні та інноваційні інгредієнти з Європи та Азії, які відповідають міжнародним стандартам органічної косметики. Уся сировина має сертифікати якості.

 

 

НАШІ ЦІННОСТІ:

 

1. Любов та турбота про себе

Ptashkin Sad – це природний шлях до контакту людини з власним тілом, з власною природою. Це магічний ритуал, під час якого ти зупиняєшся, щоб відчути справжню, глибоку і чуттєву любов до себе.


 

"Якщо порахувати, то ми в середньому витрачаємо близько

двох годин на день на догляд. А це 10% життя.

Нехай ці 10% стануть свідомими"

 

2. Любов та турбота про зовнішнє середовище

Наша ключова цінність - це створення етичної косметики, виробництво якої не шкодить навколишньому середовищу. В ядрі концепція clean beauty – прагнення до максимальної екологічності формул і пакування.

 

"Ми піклуємося про природу,

а вона в свою чергу, про нас"

 

Історичне коріння косметики – це садки, ліса та поля.

На цьому фундаменті ми й тримаємося: беремо природу, додаємо технології, і вуаля, садок на полиці.

 

Ми обираємо дорожчу, але екологічнішу скляну та алюмінієву тару. А там, де це неможливо, використовуємо флакони з поліпропілену, які дозволені сертифікатом COSMOS, їх можна здавати на перероблення. 

 

3. Любов до живих істот

Ми дуже любимо пухнастиків і, звісно, не тестуємо нашу продукцію на тваринах та не використовуємо компоненти тваринного походження. За роки виробництва та вдосконалення косметичних формул ми переконалися – природа дала нам все, щоб у виробництві косметики ми могли обійтися без використання не природних компонентів.

 

4. Свідомий догляд

Ми знаємо, що швидкий результат можна отримати лише від синтетичних компонентів, які не працюють глибинно, не виправляють стан шкіри, а лише тимчасово приховують проблеми.

 

"Тому у виробництві косметики

ми дотримуємось філософії slow beauty"

 

«Повільна» краса – це натуральний догляд за тілом та обличчям, уважне вивчення складу будь-якого засобу, це регулярні чуттєві ритуали, під час яких ти насолоджуєшся доглядом за собою, це медитативно-глибока увага до себе і природи навколо.

 

5. Холістичний підхід

Якою б ефективною не була косметика, але вона працює лише зі шкірою. Ми робимо все, щоб наші засоби уповільнювали старіння і якомога довше зберігали красу тіла та обличчя. Але ми розуміємо, що краса не обмежується красою шкіри.

 

"Косметика, їжа, спорт, психологія – накопичувальний процес"

 

Ми прагнемо, щоб кожна пташечка, яка користується нашою косметикою, усвідомлювала цілісність свого тіла і дбала про нього на всіх рівнях: правильне харчування, підтримка психологічного здоров’я, йога, медитації та будь-які практики, які повертають людину до себе.

 

"Ми розуміємо, що кожна дія,

слово і навіть вибір косметики

є зернами, які дають свої плоди"

 

Ми чекаємо вас у нашому просторі. Тут ви можете отримати консультацію, протестувати косметику та ближче познайомитися з пташечками, які створюють природну красу PTASHKIN SAD: (посилання на адресу на мапі)

Ознайомитися з нашим асортиментом

Отримати консультацію по підбору косметики

Інформація про те, як визначити свій тип шкіри

 

Історія бренду

 

Привіт!

Ми Олеся та Ігор – засновники бренду PTASHKIN SAD.

Дякуємо, що ви зацікавилися нашою продукцією і захотіли ближче познайомитися з нами.

Сподіваємось, наша історія надихне вас.

Олеся Вальчук, засновниця бренду Ptichkin Sad

 

Ігор – мозок нашого бренду, я – його душа. Люблю говорити про наші природні засоби будь-де і будь-коли. І завжди готова надихати жінок на проведення ритуалів, під час яких ми гармонізуємо свій внутрішній стан та займаємось збереженням власної краси.

Але мій шлях до PTASHKIN SAD не був легким і спокійним. Сьогодні економічна освіта та досвід роботи у проджект-менеджменті та PR допомагають мені створювати та розвивати ефективну команду, керувати виробничими процесами та відбирати чесних постачальників з якісною сировиною. Але 10 років тому, пропрацювавши у IT сфері, я почала задумуватися над своїм життям - над тим, хто я і чого насправді хочу. Зрештою звільнилася з роботи і майже повністю змінила коло спілкування, заглибившись у свої внутрішні відчуття.

В той переломний момент я потрапила до біоенерготерапевта і згодом пройшла навчання у школі медитації та біоенергетики. Це навчання змінило моє життя – я почала бачити те, чого раніше не помічала, стала добре відчувати людей і, головне - стала краще чути себе і ясно розуміти, куди варто рухатися далі.

 «Ігор – мозок нашого бренду, я – його душа»

Приблизно в той самий час почалися мої перші експерименти з виготовлення косметичних засобів. У мене була проблемна шкіра і я просто втомилася шукати косметику, яка б допомогла покращити її стан. Перепробувала безліч брендів, в тому числі відомих і дорогих, - нічого не допомагало. Тоді в мої руки потрапила книга про аюрведичні секрети краси, яка надихнула мене власноруч приготувати засоби для своєї вимогливої шкіри. Я збирала інформацію, вивчала склад різних засобів, закуповувала трави та масла, тестувала, вдосконалювала. І згодом отримала перші результати - шкіра і волосся стали здоровішими.

 «Я просто втомилася шукати засоби, які б допомогли покращити стан моєї шкіри»

 

Але до народження PTASHKIN SAD було ще далеко...

Спочатку я дуже соромилася щось продавати. Але Ігор хотів, щоб я вийшла у світ і все для цього робив): вмовляв, переконував, рахував і надихав. Для початку він запропонував продати хоча б мило). Ароматні, натуральні мила швиденько продалися. Потім я отримала замовлення на креми. А вже пізніше, коли коло клієнток вийшло за рамки подружок-замовниць і завдяки рекламі «з вуст в уста» продажі зростали, я зрозуміла, що хобі поступово виростає в бізнес. Далі було ще більше навчання і ще більше бажання займатися улюбленою справою.

У 2017 році я переїхала у Київ, до Ігоря. Там почався новий етап нашого спільного проекту. Хоча на той час ми навіть не мали де жити, бо всі гроші витратили на ремонт та обладнання нашого першого простору, де я готувала косметику, а Ігор налаштовував бізнес-процеси. Більше трьох місяців ми прожили на березі Дніпра, у наметі на території міського еко-простору Скворечник, де Ігор паралельно з новонародженим PTASHKIN SAD  займався будівництвом еко-простору та проводив заняття з йоги. 

І хоч як нам було важко, але то були щасливі часи. Разом ми організували у Скво більше сотні івентів, і тепер маємо потужний бекграунд, який допоможе створювати подібні надихаючі зустрічі у PTASHKIN SAD. 

 «Разом з Ігорем ми організували більше сотні івентів»

Я ніколи не забуду, як ставши на коліно, на фоні Карпатських гір, Ігор подарував мені… сайт та металічну печатку для мила з логотипом PTASHKIN SAD. Далі я ледь встигала за розвитком подій. Наш перший бізнес-план, перше розуміння, що я не справляюся з обсягами та перша пташечка, яку я взяла у нашу команду. Потім – новий простір, своя лабораторія та професійний технолог, який відтоді взяв на себе функцію розробки наших косметичних засобів.

Сьогодні PTASHKIN SAD – це компанія з потужною командою, налагодженими бізнес-процесами, більш ніж 50 позиціями в асортименті, тисячами вдячних пташечок-клієнток та далекоглядними планами розвитку. Наше виробництво регламентовано технологічними умовами ТУ 20.4-3210708504-001:2020 і має сертифікат державної санітарно-епідеміологічної експертизи, а формули наших засобів розробляє відома європейська компанія, яка спеціалізується на органічній косметиці. За останні три роки ми виросли у 100 разів і це зростання триває.

Ми швидко рухаємося вперед, але навіть в цій шаленій динаміці ми ніколи не забуваємо про цінності, на яких побудований бренд PTASHKIN SAD. Я щаслива, що ви розділяєте їх з нами.

Щоб відчути, що таке справжній природній, етичний та естетичний догляд за красою вашого тіла, ласкаво просимо до нашого саду.

 

Посилання на статтю Наші цінності

 

Як народилася назва PTASHKIN SAD

2015 рік, наша перша зустріч з Ігорем і перша прогулянка моїм рідним Луцьком. Ми зупинилися біля затишної будівлі, порослої густим плющем. Серед зеленого листя перемовлялися у своїх гніздах пташки, а ми з Ігорем стояли і зачаровано слухали їхнє щебетання. А тоді почали фантазувати, як би називалася кав’ярня у цьому зеленому куточку, місце, в якому би всім було так затишно, як цим пташечкам. Тоді й прийшла назва “PTASHKIN SAD”. Ми навіть не здогадувалися, що колись це буде ім’я нашого спільного бренду. 

 

Бетлій Ігор, співзасновник бренду Ptichkin Sad

 

З Олесею ми працюємо пліч-о-пліч, вникаємо у всі процеси – від відбору сировини до доставки готових засобів клієнтам. Але в першу чергу я займаюся налагодженням бізнес-процесів, фінансовим плануванням та супроводом IT.

Як зробити так, щоб косметика з дорогими інгредієнтами залишалася доступною по ціні? Як налагодити процес, щоб система працювала безперебійно і клієнти швидко отримували зворотній зв'язок? Як спланувати виробничі процеси, щоб були враховані побажання наших користувачів щодо нової продукції? Це лише невелика кількість з тих сотень процесів, які відбуваються у Ptichkin Sad. Звичайно, мені дуже допомагає досвід, який я отримав, працюючи маркетологом у відомих компаніях. Але технології, фінанси та планування – далеко не все, що мене цікавить, і, як я переконався на власному досвіді, іноді цього замало, щоб побудувати успішний бізнес. Є щось важливіше.

Тому вже протягом 10 років я практикую йогу та медитацію. 7 років присвятив вивченню тайцзиюань та став срібним чемпіоном Києва у цьому виді єдиноборств. А ще, у пошуках відповідей на свої питання, закінчив Школу онтопсихології і наразі вчуся у Міжнародній академії Дизайна Людини.

«Протягом 10 років я практикую йогу та медитацію»

У 2016 році я з радістю прийняв пропозицію стати співорганізатором еко-простору Скворечник на Трухановому острові у Києві. Це єдиний міський простір в Україні, на території якого не можна вживати алкоголь, курити та їсти м'ясо. Протягом кількох років я організовував там щоденні івенти з йоги, медитацій, танців та бойових мистецтв. А коли у 2017 році до мене в Київ переїхала Олеся, ми разом організували більше 100 івентів. В той же рік ми побудували у Скворечнику купол для організації навчальних семінарів, які проводили викладачі з різних частин світу. Наш проект став частиною Глобального договору ООН. Ми будували свою паралельну реальність і продовжуємо це робити.

Займаючись цими проектами, практикуючи йогу та медитацію, ми зібрали інструменти, якими продовжуємо користуватися щодня. Це наші цінності. Це досвід, яким ми ділимося з прекрасними пташками у PTASHKIN SAD.

«Ми будували свою паралельну реальність і продовжуємо це робити»

 

 

Сертифікати якості

 

Для нас важливо бути прозорими перед нашими клієнтами та законом України.

Тому ТМ PTASHKIN SAD приймає всі платежі офіційно на комерційний рахунок ФОП Вальчук О.С.
Всі співробітники офіційно працевлаштовані, а з партнерами укладені договори про співпрацю.

  • Наше виробництво регламентовано технологічними умовами ТУ У 20.4- 3210708504-001: 2020 і має сертифікат державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
  • Всі інгредієнти закуповуються у європейських постачальників і мають сертифікати COSMOS, ECOSERT, ORGANIC.
  • Вся наша продукція пройшла санітарно-гігієнічну атестацію №3214 за регламентом (ЄС) №1223 / 2009 Європейського Парламенту та Ради від 30.11.2009 р на косметичну продукцію. Рецептурний склад відповідає ДСанПіН 2.2.9.027-99