За Міжнародною номенклатурою INCI: Acetyl Glucosamine

 

Hyafactor-NAG - унікальний високоякісний зволожувач, отриманий шляхом біоферментації з глюкози та амінокислоти L-глутаміну. Ацетил глюкозамін - є структурним компонентом гіалуронової кислоти та активно сприяє її утворенню. Завдяки маленькому розміру молекул здатний проникати в глибинні шари шкіри. 

Ацетил глюкозамін у поєднанні з ніацинамідом ефективно позбавляє гіперпігментації, стимулює вироблення колагену та покращує колір шкіри.

Дія ацетил глюкозаміну на шкіру:

  • глибоко зволожує шкіру;
  • зменшує чутливість шкіри;
  • поглинає вільні радикали;
  • вирівнює тон шкіри, позбавляє гіперпігментації;
  • стимулює синтез колагену та гіалуронової кислоти;
  • підвищує пружність шкіри

 

В яких наших засобах знайти:

 

Дослідження впливу ацетил глюкозаміну зволоження шкіри показало, що його застосування підвищує рівень зволоження шкіри на 25% протягом 4 тижнів (в концентрації 2%), ефект зберігається до 8 тижнів (Fig.1)

 

Ацетил глюкозамін здатний підвищувати швидкість синтезу гіалуронової кислоти на 50-100% залежно від концентрації, тим самим збільшуючи вміст гіалуронової кислоти в шкірі (Fig.2).

 

NAG здатний пригнічувати активність ферменту тирозинази, що призводить до зниження синтезу меланіну до 80% (в концентрації NAG 2%) (Fig.4).

Синергічне поєднання NAG та ніамцинаміду зменшує гіперпігментацію шкіру, вирівнює нерівний тон шкіри, спричинений впливом УФ-випромінювання.

 

Ацетил глюкозамін здатний зменшити пошкодження шкіри вільними радикалами, шляхом їх поглинання (в концентрації 2% NAG підвищує швидкість уловлення вільних радикалів в 4 рази) (Fig.6).