Ми певні в тому, що жіноча краса починається із внутрішньої гармонії та свободи бути собою, з вміння відчувати себе, а вже далі ідуть інструменти гармонізації себе зовні! 
Наша чарівна і близька по духу клієнтка Ія Березна, яка проводить, доречі, у Києві круті заходи #ecstaticdance, поділилася з нами, як бути в гармонії з собою і на хвилі зі світом. 

«Кохана, найпростіший спосіб бути на хвилі зі світом і в гармонії з собою - це щоранку питати себе «Чого я дійсно зараз хочу, чого хоче моє тіло і душа?», «Що зараз зробить мене щасливою?», Відчуй і дай собі це. Тобі зовсім не обов'язково щодня слідувати одному і тому ж режиму, робити одні та ті ж практики, тобі важливо чути себе всередині, немає одного правила для всіх, пізнавай себе, пробуй різні варіанти та підбирай свій коктейль радості та натхнення. 

Життя живе і постійно змінюється, щоб бути на хвилі з ним - будь гнучкою і не зациклюватися ні на чому. Нема правил, є тільки почуття, яким ти або слідуєш і ловиш хвилю натхнення і насолоджуєшся життям, або дотримуєшся правил і вганяєш себе в рамки, і хвиля накриває з головою невдоволенням і незадоволеністю. 

«Чого я дійсно зараз хочу, чого хоче моє тіло і душа?», «Що зараз зробить мене щасливою?», 
Відчуй і дай собі це

Щоб бути на хвилі - будь собою, не приховуй свої почуття, признавайся собі та іншим про свої справжні потреби, живи своє життя, а не будеш чинити іншим, усвідом свою унікальність і закохайся в неї.
І пам'ятай, ті методи, які підійшли іншим, не факт, що підійдуть тобі, слухай свій організм, і він підкаже тобі найкоротший шлях до щастя.

Щоб краще чути себе - співналаштовуйся з тілом, воно стане твоїм помічником і буде підказувати, чого ти дійсно хочеш, а що просто навіяно ззовні. Щоб чути тіло - тримай його в чистоті, тонусі, красі, дбай про нього і люби. У цьому тобі допоможе здорове харчування максимально натуральними живимм продуктами, активність в радість, уміння не приглушувати емоції, розслаблятися, щоденні ритуали та процедури краси, а також розмови з тілом мовою любові, а не претензій, вимог та суджень. Шлях самопізнання завдовжки в життя, будь терпляча і добра до себе.

Кожен день роби те, що робить тебе щасливою, нехай це стане твоєю провідною зіркою. Дивуй себе, зводь на побачення в улюблений ресторан, купи те, про що давно мріяла, хвали себе, підтримуй і будь для себе джерелом любові. Потанцюй від душі під улюблений плейлист, прочитай надихаючу книгу, зміни місце проживання, відправся в подорож, нехай робить так, без чого не можеш жити і отримуй задоволення від процесу і ти завжди будеш в ресурсі, в гармонії і на хвилі.»
 

Щоб бути на хвилі - будь собою, не приховуй свої почуття, признавайся собі та іншим про свої справжні потреби