Ми знаємо, як ти ретельно підходиш до вибору косметики. І дуже це цінуємо. Тому завжди допомагаємо тобі розібратися зі складом кожного нашого засобу, намагаємося доступно пояснити, як діють активні компоненти, з чого вони отримані та з чим найкраще поєднуються.
Але сьогодні хочемо поговорити з тобою про ту частинку складу, про яку зазвичай мовчать. Ця стаття про консерванти 🤓
Чи є в натуральній косметиці консерванти?
Відповідь коротка — так! Але чи варто цього боятися?
Якщо ти десь чула, що натуральна косметика має створюватися без консервантів, то знай — це упередження.
Річ у тім, що без консервантів ти не змогла б користуватися своїм улюбленим кремом чи тоніком навіть протягом місяця. Твої лав-засоби просто зіпсувалися б.
Що відбувається із косметикою без консервантів?
1) У косметичних засобах на водній основі дуже швидко розвивається патогенна мікрофлора. Вона абсолютно псує формулу та робить її непридатною до використання.
2) Без консервантів засіб швидко зіпсується і ти не зможеш ним користуватися довше 3 днів.
3) Консервант також гарантує стабільність косметичної формули. Тобто він зберігає оригінальну текстуру продукту та його колір. Якщо поглянути на косметичний засіб з хімічної точки зору, то можна побачити, що консервант береже активи такими, якими їх закладено у формулу.
За яким принципом ми обираємо консерванти?
Наші цінності — це головна зірка, на яку ми орієнтуємося, обираючи компоненти до складу косметики. Тому всі консерванти в наших засобах слідують таким принципам:
- відповідають Міжнародним стандартам органіки, зокрема Cosmos/Ecocert;
- є біорозкладними;
- відповідають сертифікації натуральної косметики;
- безпечні для чутливої шкіри та мають низький рівень агресивності.
«Зелена» сертифікація консервантів підтверджує, що компонент має органічне походження. Рослину, із якої його виготовили, вирощено без синтетичних пестицидів, гербіцидів, мінеральних добрив та ГМО. Також складник не містить синтетичних ароматизаторів, парабенів, наночастинок та інших подразливих компонентів. Він є friendly як для людей, так і для природи.
Консервант — це в першу чергу компонент, який запобігає псуванню продукту. Але сучасні «зелені» консерванти крім цієї функції також можуть мати ще й інші позитивні властивості. Наприклад, деякі допомагають шкірі залишатися зволоженою, а деякі, посилюють дію активів. Вони мають антисептичні, протигрибкові, антибактеріальні властивості. Діють м'яко на шкіру, запобігають подразненням та алергічним реакціям. До того ж всі вони органічного походження та відповідають Міжнародним стандартам органіки.
Розглянемо як приклад консервант Leucidal® SF Complete (INCI: Lactobacillus Ferment & Lactobacillus & Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract). В наших формулах він є в складі протизапального крему-бустеру Pure та крему під очі Bright.
Це "зелений" консервант нового покоління 100% натурального походження, має сертифікацію Cosmos та Ecocert. Він не токсичний, без ГМО, без етоксилювання, без опромінення, без сульфування, без обробки етиленоксидом та без гідрогенізації.
Leucidal® SF Complete це суміш антимікробних пептидів, які отримують шляхом ферментації та біообробки Cocos nucifera (Coconut) за допомогою молочнокислих бактерій Lactobacillus.
Leucidal® SF Complete ефективно запобігає росту бактерій і грибків, включаючи дріжджі та цвіль, що робить його ідеальним доповненням до будь-якої рецептури, окрім консервуючих властивостей він додатково забезпечує зволоження та кондиціонування волосся і шкіри.
Більше інформації про окремо кожний консервант, які ми використовуємо в наших формулах шукай в Бібліотеці компонентів.
Переходь на нашу сторінку в Instagram та запитуй, що тебе цікавить.