Я довго шукала безпечні рум’яна серед відомих брендів, корейської косметики, серед тюбиків з написом organic. Пробувала, тестувала, вивчала склад різнокольорових палітр, форм і текстур. 

А згодом зрозуміла, що для сучасної свідомої жінки знайти якісні рум’яна, які не зашкодять ні її шкірі, ні природі – надскладне завдання. 

Справа в тому, що стійкому яскравому кольору ми завдячуємо металу, який входить до складу більшості mass market рум’ян. Як правило, це отриманий штучним шляхом оксид заліза (ferric oxide, diiron trioxide), який і надає косметиці інтенсивного кольору. І поки косметичні корпорації намагаються довести, що це цілком безпечний компонент, дослідження говорять про зворотне. 

Як тут не згадати історію - свинець, ртуть та азотна кислота протягом століть вважалися безпечними компонентами декоративної косметики. Недорогі засоби і сьогодні можуть містити домішки у вигляді надзвичайно небезпечних для здоров’я заліза чи свинцю.

 

 

Краса не повинна потребувати таких жертв. Тому у 2019 році наша команда поставила ціль - створити безпечний продукт, який дозволить замінити одразу три декоративні засоби у жіночій косметичці. Задача була надскладна – розробити мультифункціональні рум’яна з легкою, але стійкою текстурою, яка лягає на шкіру глибоким природним відтінком, та при цьому не використовувати жодного неорганічного компонента. В тому числі синтетичних жирів – силіконів, які роблять декоративну косметику стійкою та дуже зручною у нанесенні.

Після двох років тестувань і сотень проб і помилок ми нарешті отримали ідеальний результат і тепер з гордістю пропонуємо вам новий продукт у лінійці декоративної косметики Ptashkin Sad – натуральні рум’яна-мультипігмент у двох пастельних відтінках Lace та Muscat.

 

РУМ’ЯНА PTASHKIN SAD

 

Мають текстуру флюїд-сироватки, яка не містить води та консервантів, але стійко тримається на шкірі.

 

Мають надлегку і комфортну текстуру навіть для жирної шкіри (прощавай, ланолін та важкі олії).

 

Мають доглядові властивості – засіб містить антиоксидантний комплекс, захищає від негативного впливу сонячних променів, стримує клітинне старіння, пом’якшує, зволожує та заспокоює шкіру.

 

Етичний продукт*, який не завдає шкоди навколишньому середовищу.

 

Мають глибокий колір**, який імітує природний рум’янець, при цьому частинки пігменту рівномірно розподіляються по консистенції флюїду і не осідають на дні. 

 

Мультифункціональний продукт, який також ідеально підійде для контурінгу, відтінювання повік та в якості помади для губ.

 

Ніжний флюїд у зручному стильному скляному флакончику з піпеткою. 

 

 

ЯК НАНОСИТИ НАШІ РУМ’ЯНА

 

 

 

Спосіб 1. Одну краплю рум’ян розітріть між пальцями і, легенько постукуючи, нанесіть на щоки, повіки, вилиці або губи.

 

 

Спосіб 2. Нанесіть краплю рум’ян на шкіру і злегка розтушуйте спонжем або подушечками пальців.


 

 

 

 

 

З ЯКИМИ ЗАСОБАМИ ПОЄДНУЮТЬСЯ НАТУРАЛЬНА РУМ’ЯНА-МУЛЬТИПІГМЕНТ

 

 

Рум’яна - другий засіб у декоративній лінійці Ptashkin Sad. Наші клієнтки давно користуються мінералізованими пудрами Vanilla, Cinnamon та Fruit Powder, і рум’яна ідеально з ними поєднуються, адже також мають органічний склад.

 

 

Рум’яна можна наносити поверх пудри. Або використовуйте їх як фіксатор. Для цього легкими постукуючими рухами пензля нанесіть легкий шар пудри поверх рум’ян – так вони довше будуть триматися на шкірі.

 

 

В якості основи для макіяжу ідеально підійде наша олійна сироватка Sunshine, особливо якщо шкіра суха та схильна до лущення. Нанесіть на обличчя базовий крем, а потім краплю сироватки – вона вирівняє шкіру і пудра та рум’яна ідеально ляжуть на гладеньку поверхню.

 

 

 

 

ЧИМ ЗМИВАТИ РУМ’ЯНА

 

 

 

Наші рум’яна містять лише натуральні складові і не містять силіконів, тому вони не осідають на шкірі важким шаром, не забивають пори і змиваються навіть дуже легкими доглядовими засобами. 

 

 

Якщо ви наносили рум’яна на чисту шкіру без макіяжу, то ввечері достатньо умитися пінкою.

 

 

Якщо окрім рум’ян на обличчі є пудра чи тональний крем, очистити шкіру можна молочком або олеогелем і за необхідності додатково використати пінку. 

 

ЯК ПІДІБРАТИ КОЛІР РУМ’ЯН

Рум’яна Ptashkin Sad представлені у двох трендових кольорах – Lace та Muscat. Це кольори здорового природного рум’янцю, який виникає внаслідок притоку крові в капіляри. В залежності від кольору шкіри природа створює різні відтінки рум’янцю.

🌹 Muscat (теракотово-цегляний) – такий відтінок рум’янцю притаманний жінкам з більш темною, смаглявою шкірою та темним волоссям.

🌸  Lace (рожево-лососевий) – це природній колір рум’янцю у дівчат із світлою шкірою та білявим волоссям. Він ніжно підкреслює порцеляновий відтінок шкіри. 


Але насправді обрати відтінок рум’ян Lace чи віддати перевагу Muscat – це лише твій вибір, який може не залежати ні від тону шкіри, ні від кольору волосся. В будь-якому випадку ти отримаєш рум’янець ніжного природного кольору.  

 

Прочитати відгуки дівчат, які вже спробували наші рум’яна, можна тут:

Рум'яна-мультіпигмент «Muscat» 

Рум'яна-мультипігмент «Lace»

 

 

*Всі компоненти рум’ян повністю біорозкладні. 

**Отримати глибокий природний колір було надзвичайно складно, тому що пігменту важко зачепитися за легкі натуральні емоленти, і він просто осідав на дно. Але ми не здавалися і з кожною наступною спробою осаду ставало все менше і менше, і зрештою ми отримали ідеальну однорідну консистенцію