Пташко, раді повідомити, що наші тверді шампуні протестовано! У цій статті ми розкажемо, як саме проходило тестування новенького засобу, хто брав в ньому участь, які результати ми отримали та чи задоволені ними. А про те, що ж нас надихнуло змінити формулу, читай тут.

Як ми формували тест-групу?

Коли відбувся апдейт твердого шампуню, залишалось найважливіше — затестити засоби.  Тому ми зібрали тест-групу із 22 учасниць із різними типами шкіри. До того ж всі мали різний досвід користування шампунями:

Головна мета тестування полягала в тому, щоб визначити якість очищення, дієвість оновлених формул. Також це давало змогу побачити, як шампунь комбінується з різним доглядом та як впливає на стани волосся.

На тестування ми виділили 35 днів, протягом яких тісно спілкувались із дівчатами. Ми створили окремий чат, де вони обмінювались своїми враженнями, писали побажання та надсилали фото із проміжними результатами.

Цікаво, що за 35 днів у тестувальниць здебільшого залишилась половина повнорозмірного шампуню. Це неабияк порадувало нас, адже це підтвердило, що твердий шампунь є екологічним та економним. В середньому одного брусочка може вистачити на 2–3 місяці залежно від типу шкіри голови.

Подивіться самі на результати нашої тест-групи*.

*Результати засновані на фінальному опитуванню 22 тестувальниць через 35 днів від початку тест-групи.

 

🤔 Наш важливий коментар щодо якості очищення: П’ять тестувальниць вже через 1 тиждень відчули потребу в глибокому очищенні, проте 4 з них мали жирний тип шкіри голови, для якого нормально проводити глибоку чистку раз на тиждень під час користування безсульфатними шампунями.

20 тестувальниць з 22 - планують продовжувати використання наших оновлених твердих шампунів і не мають бажання повернутися до свого попереднього догляду.  

Що говорять тестувальниці про шампунь та які враження в них залишились?

Чи задоволені ми результатом?

Навіть більше, ніж задоволені! Наші тверді безсульфатні шампуні здатні не тільки ефективно очищати, але й доглядати за шкірою та волоссям.

  • Вдало підібрані ПАРи та активні компоненти під певний тип шкіри роблять засіб ідеальним продуктом, що закриває одразу кілька потреб.
  • Після очищення з таким засобом шкірний покрив і пасма зберігають свою вологу, пом’якшуються та наповнюються. Волосся легко розчісується, повертає свій здоровий блиск.
  • При регулярному використанні твердого шампуню зменшується потреба в дуже великій кількості додаткового догляду після миття.

Окрім цього, шампунь створено за екологічними стандартами із великою любов’ю до нашої планети. Ми розробили продукт без пластику та мікропластику, які постійно потрапляють в навколишнє середовище із засобів масмаркету. І це одне із наших досягнень, яким ми так пишаємось та хочемо ділитися з тобою. Тому будемо щасливі, якщо ти теж спробуєш та оціниш оновлену формулу твердих безсульфатних шампунів.

Підбирай засіб під свій тип шкіри голови за посиланням, а якщо хочеш проконсультуватися - пиши нам в Instagram. Ми на зв’язку.