В сучасному житті ми закриваємо часто очі на багато деструктивних речей вибираючи зручність та швидкий ефект, креми напічкані хімією з 90% балатного складу, мила і гелі які руйнують захисні якості шкіри, а такою дезодоранти та антиперспіранти, які на глухо блокують пори та не дають очисній системі організму адекватно функціонувати та виводити з потом токсини. З антиперспірантами мас маркету усі токсичні речовини повертаються назад у кров і розносяться по тілу, постійна інтоксикація, проте пахви сухі!) 
Зручно? 100% захисту? А що там в тілі відбувається все одно, явних причинно-наслідкових зв'язків не видно:) А їх безліч! 
⠀ 
Ми за нормальне здорове функціонування тіла. І замість блокування потових залоз пропонуємо приборкати запах. Також наш дезодорант містить ряд абсорбентів, які при невеликому потовиділенні поглинають вологу та запах, бо запах іде не з середини, це бактерії утворюють його на поверхні шкіри! Дезодорант гарно з ними справляється! 
⠀ 
Чим хороший наш крем-дезодорант? Він не містить: 
- Алюмінію 
- Парабенів 
- Тальку 
- Не закупорює пори 
- Не порушує нормальне потовиділення 
⠀ 
Яку діє дає наш еко дезодорант? 
⠀ 
- Антисептичну. 
Знижує секрецію сальних залоз і заспокоює пошкодження на дермі. Завдяки своїй консистенції та складу зменшує обсяг вироблення поту на 20-30%. 
⠀ 
- Антацидну. 
Направлену на стабілізацію рівня pH дерми. У нормальному стані показник кислотно-лужної рівноваги наближений до позначки 5.5, а якщо шкіра пересушена - 4.4. Під час потовиділення він збільшується, і компоненти дезодоранту працюють як стабілізатори цього процесу. 
⠀ 
- Бактерицидну. 
Ліквідує кисле середовище під пахвами, яке часто призводить до розмноження бактерій і, як наслідок, появи неприємного запаху. Перешкоджає розмноженню бактерій. 
⠀ 
- Вилужуючу. 
Сприяє виведенню лугу з крові, слизових оболонок, перешкоджаючи розвитку неприємного запаху, який характерний для скупчення лугів в організмі. 
⠀ 
- Підсушуючу. 
Трохи закупорює пори, але не забиває їх. Що дає від 5 до 8 годин сухості. 
⠀ 
ЯК КОРИСТУВАТИСЯ: 
Набираємо пальчиками або лопаткою невелика кількість, якщо лопаткою - переносимо на пальці, розподіляємо по пахвових впадинах як кремчик, щоб усе увібралося та не лишилося слідів, тоді на одязі не буде слідів.